Anasayfa


     Parça Kumaş 05378756144 Kumaş Alınır

   
Ürün Özellikleri
parça kumaş,parça kumaş alanlar,İstanbul parça kumaş alanlar.kot,penye,viskon parça kumaş alanlar.şişli parça kumaş alanlar.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

PARÇA KUMAŞ ALANLAR PARÇA KUMAŞ ALAN YERLER KUMAŞ PARÇASI ALANLAR KUMAŞ ALINIR,İstanbul parça kumaş alanlar.

TOPTAN KUMAŞ PARÇASI ALANLAR TOPTAN PARÇA KUMAŞ ALANLAR KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 718 61 13 

– Almak istediğiniz şey ne tür;

– kumaş gerekenleri özellikleri;
– kumaş, çalışmalarında değiştirilebilir olarak örneğin: Bir ceket ile bir gömlek giymek için gidiyoruz eğer, kumaş bu özellik uğruna feda edilebilir yaz için değil kırışıklık yapar bluz için “nefes”

– bırakın sonra elinde malzeme kısmı ezmek, doku elastikiyetini değerlendirmek, ve. o zaman daha zor olacak dikmek, kırışıklık ve kıvrımlar kumaş üzerinde kalırsa ve ondan giyim buruşur.

– Kumaş başparmakla, streç kumaş direncini değerlendirmek için parçacığı dağıtmak ve sonra bu kumaşın ayrıntıları şekil tutamaz, bir yere dönecektir örgü edin.

Parça Kumaş alanlar kumaş iyi asmak olup olmadığını kontrol etmek için, asmak  sizin taraftan ya da askı üzerinde oluşmuş değilse, yumuşak, güzel kıvrımlar, bu tür malzeme perdeler modeli için uygun olmayabilir, seçiminizi Karıştırdı.

Örneğin, göğüs fırfır elbise kumaşı seçerseniz, fırfır, örtüler, yoğun doku ise, açıkça onların şekil dökümlü ipek krep tutmuyorum ki. Ama takım elbise, gergin veya buruşuk olmayan şeklini tutan bir kumaş seçmek gerekir. En iyi -.
Sentetikler küçük bir yüzdesi ile yün -% 10

. Kumaş seçimi, kompozisyon söz konusu etiket, bakmak emin olun

. Doğal kumaş pamuk, keten, çim – – Her zaman yaz için en iyi olarak kabul edilmiştir Hafif kumaşlar. Onlar hızlı, yıkamak için kolay, rahattır, dayanıklı kuru, ama çökmek.

İpek – genellikle yazlık elbiseler ve bluzlar seçin. % 100 doğal bir malzemedir, ürün kırışıklık, hafif elastik neredeyse değildir. İpek mükemmel nem ve sıcak bir yaz “soğuk” emer yanında gün.

% 100 yün kumaş o kadar aşınmaya dayanıklı ve aynı zamanda büyük ölçüde yıkama küçültmek değildir.

Parça Kumaş Viskon kumaş eklenmesi daha büyük ipeksi yapar. Mükemmel nefes, ama tereddüt asmak için iyidir. Dezavantaj – şiddetle parça dilim dağılır. Ama bir artı var – kumaş iyi hijyenik özelliklere sahiptir.

Yazlık giysiler için ince viskon astar seçmek daha iyidir. Daha hijyenik ve neme dayanıklıdır. Ayrıca yaz öğeler için sık sık astar çim kullanmak -. Nemi tutmaz, nefes alabilen ve hatta maksimum yoğunlukta, çok hafif

. Doğal kumaşlar% 10 sentetik daha elastik, onları daha güçlü hale sentetik daha büyük bir yüzdesi kötüleşir

Parça Kumaş

malzemenin hijyenik özellikleri ve görünümü (parlaklık). Ama artılar şunlardır: doku ve derli toplu bir görünüm tutmak. . Biz elbise altında sonbahar ve kış giysileri giymek, çünkü bu durum, çok önemli eklediğinizde kumaş suni veya sentetik liflerden ek özellikler kazanır: – kumaş bir parçası polyester, bunun dışında giysi buruşuk değil içeriyorsa, bu (iyi şeklini almıştır, ama daha az higroskopik hiçbir özellikleri) su ve hava sağlamak için.

– asetat ilavesi esneklik verir. Böyle sert bir kumaş, yıkama biraz oturur. Hala çok sıkı değilse, dikişler parçacığı olabilir.

– Poliamid liflerinin kumaş satın almak, o elbise uzun süre giyilen olacak gerçeğine güvenebilirsiniz. Ama higroskopik.

– Polyester kumaşlar genellikle çok esnek ve ısıya dayanıklıdır. Naylon gibi dayanıklı, ama onlar hızla sıyrıklar kurdu.

Parça Kumaş ısıtmalı, yani kıvrım ve pileler bu kumaş beklemeye gelen giysiler varken Kumaş polyester (% 40’a kadar içeren) güçlü, daha iyi sabitler şekli olur. Buna ek olarak, güneşte solmaz. % 100 polyester kumaş, güzel, dayanıklı ve neredeyse buruşuk olduğunu. Ama, yazlık giysiler kullanmak için bir astar olmadığı gibi: kötü nefes polyester.

 

 etek parça kumaş, izmirde parça kumaş, izmirde parça kumaş alan yerler, izmirde parça kumaş satan yerler, izmirde parça kumaş satanlar, kot parça kumaş, krep parça kumaş, kumaş alanlar, kumaş parçaları, kumaş parçaları bahçe balkon süsleme, kumaş parçaları değerlendirme, kumaş parçaları satanlar,kumaş parçalarından çanta yapımı, kumaş parçalarından kilim yapımı, kumaş parçalarından kolye yapımı,kumaş parçalarından ne yapabilirim, kumaş parçalarından neler yapılır, kumaş parçalarını değerlendirme,kumaş parçası bulmaca, kumaş parçası değerlendirme, kumaş parçası ingilizce, kumaş parçası nasıl boyanır,kumaş parçası nasıl renklendirilir, kumaş parçası satış yerleri, kumaş parçası satışı, kumaş parçası satışları,kumaş parçası suyu çeker mi, kumaş parçasından gül yapımı, kumaş parçasından neler yapılır, kumaş parçasıyla saç sarma, mayo parça kumaş, nevresim parça kumaş, pantalon parça kumaş, parca kumas, parça kumaş al, parça kumaş değerlendirme, parça kumaş fiyatları, parça kumaş krep, parça kumaş nerden alınır,parça kumaş nerede satılır, parça kumaş polar, parça kumaş satan yerler, parça kumaş satan yerler izmir,parça kumaş satanlar, parça kumaş satanlar izmir, parça kumaş satın al, parça kumaş satış, parça kumaş satışı, parça kumaş satışı izmir, parça kumaşları değerlendirme, parça kumaşsatış yerleri, Parti Kumaş, polar parça kumaş, poliviskon parça kumaş, şifon parça kumaş
 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj